Společnost Philip Morris ČR a.s. je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků, distributorem bezdýmných zahřívaných tabákových náplní a s nimi souvisejícího příslušenství v České republice. Společnost je součástí globální skupiny Philip Morris International Inc.
Přes 27 let přispívá různým charitativním projektům včetně těch, které zahrnují podporu sociálních programů zaměřených na zlepšení životních podmínek v místních komunitách. Již pošesté za sebou firma získala certifikaci Top Employer Česká republika. Philip Morris se také stal první mezinárodní firmou, která získala globální certifikaci Equal Salary. Znamená to, že nabízí rovné pracovní a platové podmínky, jak pro muže, tak pro ženy. Více informací lze nalézt na www.philipmorris.cz.

COMMUNICATIONS INTERNSHIP - part-time

Naši minulost změnit nemůžeme, ale budoucnost ano. Věříme v budoucnost bez kouře, proto podnikáme řadu kroků vedoucích ke zrealizování naší vize. Pojď do toho s námi! Hledáme někoho, kdo je rád v centru dění a rád by se stal součástí mezinárodní společnosti.

Do našeho oddělení pro externí komunikaci hledáme, STÁŽISTU/KU NA POZICI COMMUNICATIONS SPECIALIST

CO BUDEŠ DĚLAT?

- Podílet se na práci komunikačního oddělení
- Administrativně podporovat tým , tak aby vše klapalo, jak je potřeba
- Podílet se na přípravě materiálů, reportů a prezentací pro manažery a externí partnery
- Podílet se na organizaci důležitých akcí společnosti (např. valná hromada, tiskové konference a akce pro média.)
- Nebudeš na to sám/sama, budeš součástí našeho týmu

BEZ ČEHO SE NEOBEJDEŠ A MY VELMI UVÍTÁME:

- Měl/a bys být aktuálně STUDENTEM vysoké školy (dokončený bakalářský titul) a mít už nějaké zkušenosti v rámci internshipů, trainee programů atd. Pokud to bude v mezinárodní korporaci v oblasti FMCG, je to velké plus!
- Čeština je nezbytností! A jelikož jsou v širším týmu i kolegové z jiných států, ANGLIČTINU využiješ téměř denně a její dobrá znalost bude velké plus.
- PŘEHLED – měl/a bys mít všeobecný přehled, vědět, co se aktuálně nejen u nás, ale i ve světě děje. Také by ses měl/a základně orientovat v oblasti médií.
- KOMUNIKATIVNOST – bez toho to v oddělení, které má na starosti externí komunikaci společnosti, opravdu nejde. Základem je správný obsah a struktura, budeš komunikovat nejen s kolegy, ale i s dalšími partnery a institucemi.
- SELSKÝ ROZUM A PODNIKAVOST – dokážeš se nad věcmi zamyslet, a pokud Ti to nedává smysl, zeptáš se? Vypadne z tebe čas od času pár dobrých nápadů?
- MS OFFICE – občas je potřeba udělat nějakou prezentaci, tabulku nebo připravit report, příp. zorganizovat schůzku v MS OUTLOOK, POWERPOINT se bude hodit
- V současnosti pracujeme pouze z domova, a ačkoliv se pravidelně vídáme virtuálně, neměl/a bys být tím zaskočen/a.

CO TI ZA TO NABÍDNEME:

- Placenou stáž na 20 hodin/týdně v týmu mezinárodní společnosti
- Flexibilní rozvržení pracovní doby a zároveň částečnou práci z domova.
- Místo výkonu v centru Prahy na Karlově náměstí (přímo na stanici metra B, 10 min na metro C) s krásnou střešní terasou a výhledem na Pražský hrad, výbornou kávou a Náplavkou ihned za rohem 
- Stravenky a spoustu restaurací v okolí, kde je můžeš uplatnit.
- Fitness centrum a supermarket přímo v budově.
- Účast na zajímavých zaměstnaneckých akcích.
- Příležitost pracovat ve skvělém týmu a naučit se spoustu nových věcí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karlovo náměstí 2097/10, 120 00  Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Philip Morris International

Praxe a stáže. Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Philip Morris International
Martina Mullerova