Možná neznáte Philip Morris, ale určitě znáte naše značky - Marlboro, L&M, lokální Sparty, nebo nový bezdýmný IQOS a Heets. Jsme leader na trhu tabákových výrobků jak u nás, tak v zahraničí. V Kutné Hoře máme továrnu, která hraje klíčovou roli v našem úspěchu. Neustále pracujeme na zlepšení našich výrobních procesů, bezpečnosti, inovacích a spokojenosti našich zaměstnanců a proto otevíráme pozici - PROCESS LEAD

PROCESS LEAD

Hledáme právě tebe pokud máš:

• VŠ technického směru, vhodné i pro absolventy
• Pracovní zkušenost z výrobního prostředí, není to podmínkou, ale výhodou
• Uvítáme znalost výrobních procesů a postupů
• Znalost ČJ - plynulá
• Angličtinu na středně pokročilé úrovni
• Analytické dovednosti, ovládáš práci s daty a systémy
• Znalost MS Office – převážně Excelu – středně pokročilá úroveň
• Zájem o další profesní rozvoj a dokážeš dotahovat věci do konce
• Očekáváme od tebe proaktivní přístup, ochotu pracovat a chuť učit se něco nového
• Komunikační dovednosti, smysl pro detail a dokážeš pracovat samostatně, důležitá je také schopnost pracovat pod stresem a nebát se komunikovat s top management výroby

Jaká bude tvá náplň práce?

• Plánovat a realizovat aktivity s cílem zajistit předvídatelnost, stabilitu a spolehlivost výrobního procesu v souladu s integrovaným výrobním systémem
• Analyzovat výrobní proces, vést a realizovat aktivity vedoucí ke snižování výrobních ztrát s využitím nástrojů efektivního řešení výrobních problémů
• Budeš odpovědný/á za vytvoření parametrů a standardů výrobního procesu a dohlížet na jejich dodržování
• Řídit změny standardů a postupů výrobního procesu spolu s ostatními Process Leady
• Budeš zajišťovat předávání znalostí výrobního procesu v rámci svého týmu, budeš úzce spolupracovat s Team Leadery, Mechaniky a Operátory
• Nepřímo povedeš i tým Mechaniků, denně s nimi budeš komunikovat a řešit záležitosti spojené se správnými procesy na strojích i ve výrobě
• Budeš pracovat v rámci denních směn 7:00 – 15:00 v týmu mladých kolegů
• Důležitá také bude zodpovědnost za dodržování kvality a bezpečnosti práce
• Administrativní práce bude nedílnou součástí tvých pracovních povinností
• Práce v systému SAP

Co ti za to nabízíme:

• Podpora v oblasti technických školení a tréninku
• Spolupráce se zahraničními pobočkami, možnost aktivně využívat AJ
• Možnost kariérního růstu – do budoucna se můžeš stát součástí top managementu
• 2x ročně příspěvek na dovolenou v celkové hodnotě 1,6x hrubé mzdy
• 25 dní dovolené, 4 sick days
• Pro sportovní nadšence nabízíme Multisport kartu
• Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 5000Kč
• Penzijní připojištění 8,180 Kč ročně
• Životní a úrazové pojištění i mimo pracovní dobu
• Relokační příspěvek pokud bydlíš více jak 50 km od Kutné hory a budeš se chtít přestěhovat
• Rozvojový program (školení, týmové a sportovní akce...)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vítězná 1, 284 03  Kutná Hora-Sedlec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Philip Morris ČR

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Michaela Šmejkalová
Telefon: 777 456 792