Možná neznáš Philip Morris, ale určitě znáš naše značky - Marlboro, L&M, lokální Sparty nebo nový bezdýmný IQOS a Heets. Jsme leader na trhu tabákových výrobků jak u nás, tak ve světě. V Kutné Hoře máme továrnu, která hraje klíčovou roli v našem úspěchu.

Specialista životního prostředí

Co vás čeká?

- Vedení příslušné dokumentace v oblasti životního prostředí a její aktualizace.
- Reporting z oblasti životního prostředí
-Spolupracovat na udržování firemního EMS (řízení interních auditů, zpracování dokumentace).
- Hodnotit rizika ohrožující životní prostředí, pracovat na jejich minimalizaci.
- Spolupodílet se na organizaci programů na ochranu životního prostředí.
- Kontakt se zahraniční centrálou a pobočkami a závody v rámci celého PMI
- Účast při externích a interních auditech a kontrolách úřadů
- Účast na přípravě projektů
- Agenda: např. odpady, voda, ovzduší, posuzování vlivů na ŽP, management životního prostředí (EN ISO 14001)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

- VŠ technického zaměření – příslušné vzdělání v oblasti ekologie
- Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky, výhodou je zkušenost z výrobní společnosti
- Znalost právních předpisů na ochranu životního prostředí
- Znalost ISO 14001
- Nutná je certifikace podle normy 14001
- Aktivní a komunikativní osobnost, dobré prezentační dovednosti
- Středně pokročilá znalost AJ slovem i písmem
- Nutná znalost ČJ - dobré komunikační schopnosti
- Samostatnost, flexibilita, odolnost vůči stresu
- Ochota učit se novým věcem, asertivní jednání
- MS Office - Excel - středně pokročilá úroveň

Co vám za to nabízíme?

- 2x ročně příspěvek na dovolenou v celkové hodnotě 1,6x hrubé mzdy
- Flexibilní rozvržení pracovní doby a možnost práce z domova - 52 dnů v roce home office
- 25 dní dovolené, 4 sick days
- Pro sportovní nadšence nabízíme Multisport kartu
- Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 5000Kč
- Penzijní připojištění 8,180 Kč ročně
- Životní a úrazové pojištění i mimo pracovní dobu
- Relokační příspěvek pokud bydlíš více jak 50 km od Kutné hory a budeš se chtít přestěhovat

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vítězná 1, 284 03  Kutná Hora-Sedlec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Philip Morris ČR

Kontakt

Michaela Šmejkalová
Telefon: 777 456 792