Možná neznáte Philip Morris, ale určitě znáte naše značky - Marlboro, L&M, lokální Sparty, nebo nový bezdýmný IQOS a Heets. Jsme leader na trhu tabákových výrobků jak u nás, tak v zahraničí. V Kutné Hoře máme továrnu, která hraje klíčovou roli v našem úspěchu. Neustále pracujeme na zlepšení našich výrobních procesů, bezpečnosti, inovacích a spokojenosti našich zaměstnanců a proto otevíráme pozici - PROCESS LEAD

TEAM LEADER - Kutná Hora

Co budete dělat?

- Naplánujete, zorganizujete a zkoordinuje aktivity v rámci své směny na přidělených výrobních linkách (linkupech) v souladu s integrovaným výrobním systémem
- Rozvíjet, vést a řídit tým o více než 10 lidech v rámci své směny a spolupracovat s Team Leadery na ostatních směnách
- Ve spolupráci s Process Leadem zajistíte stabilitu výrobního procesu a požadovaný výrobní výkon v odpovídající kvalitě
- Ve spolupráci s Maintenance Leadem se postaráte o spolehlivý provoz výrobního zařízení a podílíte se na eliminaci ztrát
- Jste zodpovědný/á a dohlížíte na dodržování kvality a bezpečnosti práce
Budete pracovat v nepřetržitém směnovém provozu - 12 hodinové směny - krátký + dlouhý týden

Hledáme vás, pokud máte:

- SŠ nebo VŠ technického směru
- Plynulou češtinu a angličtina na mírně pokročilé úrovni bude výhodou
- Předchozí zkušenost s vedením týmu je podmínkou
- Pracovní praxe z výrobního prostředí
- Schopnost pracovat s daty a výrobními systémy
- Ochota pracovat ve směnovém provozu
- Schopnost motivovat své podřízené
- Flexibilita a samostatnost, ochota učit se něco nového

Na oplátku dostanete:

- Atraktivní mzdu a příplatky za směnný provoz
- 2x ročně příspěvek na dovolenou v celkové hodnotě 1,6x hrubé mzdy
- Možnost využití zaměstnaneckých bytů
- 4 dny zdravotního volna (sick days)
- Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 5000Kč
- Rozvojový program (školení, týmové akce,…)
- Možnost budoucího růstu v rámci organizace

Příspěvek na přestěhování se do Kutné Hory

Pokud bydlíte více jak 50 km od Kutné Hory, ale přesto byste chtěl(a) u nás pracovat, máme pro vás řešení! Nabízíme vám možnost se přestěhovat za prací a my se o vás postaráme, klidně i s vaší rodinou. Dostanete finanční příspěvek na bydlení po dobu 2 let min. ve výši 222,254 Kč, tedy průměrně až měsíčně 9,260 Kč.

O Philip Morris ČR a.s.:

Společnost Philip Morris ČR a.s. je největším výrobcem a prodejcem tabákových výrobků, distributorem bezdýmných zahřívaných tabákových náplní a s nimi souvisejícího příslušenství v České republice. Společnost je součástí globální skupiny Philip Morris International Inc. Přes 27 let přispívá různým charitativním projektům včetně těch, které zahrnují podporu sociálních programů zaměřených na zlepšení životních podmínek v místních komunitách. Již pošesté za sebou firma získala certifikaci Top Employer Česká republika. Philip Morris se také stal první mezinárodní firmou, která získala globální certifikaci Equal Salary. Znamená to, že nabízí rovné pracovní a platové podmínky, jak pro muže, tak pro ženy.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vítězná 1, 284 03  Kutná Hora-Sedlec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickdays, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Philip Morris ČR

Kontakt

Michaela Šmejkalová
Telefon: 777 456 792