Možná neznáš Philip Morris, ale určitě znáš naše značky - Marlboro, L&M, lokální Sparty, nebo nový bezdýmný IQOS a Heets. Jsme leader na trhu tabákových výrobků jak u nás, tak v zahraničí. V Kutné Hoře máme továrnu, která hraje klíčovou roli v našem úspěchu. Neustále pracujeme na zlepšení našich výrobních procesů, bezpečnosti, inovacích a spokojenosti našich zaměstnanců. K tomu potřebujeme mladé nadšené studenty, kteří se budou podílet na dosažení naší vize – budoucnosti bez kouře.

Stážista do výrobního podniku

BRIGÁDA VE VÝROBNÍ FIRMĚ

Chceš zjistit, jak funguje jedna z nejkomplexnějších továren, která vyrábí pro celý svět? Láká tě podílet se na projektech, které ovlivní chod naší výroby? Tvá práce bude mít smysl a uvidíš výsledky své práce.

Místo výkonu práce: Kutná Hora.

Co budeš dělat?

1. Nejprve se u nás zorientuješ. Jsme velká továrna se spoustou různých týmů a potřebuješ pochopit, kdo co dělá. Razíme cestu "learning by doing", takže se určitě nudit nebudeš.

2. Staneš se plnohodnotným článkem našich týmů. Vybrat si můžeš třeba stáž v oddělení:

- Interní komunikace/marketing - budeš se podílet na rozvoji interní komunikace a marketingu v rámci celé továrny, budeš mít možnost podílet se na zajímavých projektech v rámci interní komunikace směrem k managementu a zaměstnancům. Budeš se podílet na úpravě grafických materiálů, úzce budeš spolupracovat s grafickým studiem. Budeš mít na starosti různé firemní akce (vánoční večírek, ples pro zaměstnance, atd.) Součástí tvé role bude i komunikace se zahraničními kolegy z ostatních závodů v Evropě. Budeš mít možnost podílet se na tvorbě strategie interní komunikace. Nedílnou součástí tvé role bude práce s analýzami (zaměstnanecké průzkumy) a také reporting v Excelu.

- Výroba - oddělení výroby cigaretových filtrů - staneš se součástí výrobního týmu, který se stará o výrobu filtrů, budeš se podílet na zefektivňování procesů v rámci výroby. Nedílnou součástí tvé práce bude mapovat procesy na výrobních strojích, sledovat výrobní ukazatele cigaretových ztrát. Budeš nepřímo koordinovat a podporovat tým mechaniků, budeš s nimi v denním kontaktu. Převážná část tvé práce bude přímo ve výrobě u výrobních strojů, kde budeš případně řešit i závady, které jsou spojené se zastávkami výrobního stroje. Budeš se podílet i na analýzách (proč má výrobní stroj tolik zastávek a co pro to můžeme udělat, aby k tomu nedocházelo), denně budeš vytvářet reporty v interním výrobním systému, nevyhneš se ani práci s Excelem.

- Trénink - oddělení zavádění nového výrobního systému - staneš se součástí týmu, který zajišťuje trénink zaměstnanců (jedná se spíše o technický trénink) a zároveň nyní zajišťuje zavedení nového interního systému do výroby (nejen do výroby, ale napříč celou továrnou). Součástí tvé práce bude podpora týmu jak z pohledu administrativy, tak i práce s daty a analýzami. Budeš mít na startosti vytvoření nového konceptu jak uchovávat data a podklady ze školení našich zaměstnanců. Denní komunikace s výrobou a oddělením tréninku bude nedílnou součástí tvé práce. Budeš mít možnost nahlédnout i pod pokličku výrobních systémů. Budeš pracovat s interním systémy ze kterých budeš vytvářet analýzy pomocí Excelu.

3. Dostaneš svůj projekt nebo se budeš podílet na velkých, které budou mít dopad na chod továrny. Uvidíš tak výsledky své práce.

Bez čeho se neobejdeš a my velmi uvítáme:

• KOMUNIKATIVNOST – bez toho to u nás nejde, budeš komunikovat s manažery jednotlivých oddělení a kolegy z ostatních týmů
• ZODPOVĚDNOST – nebudeme Ti stát za zády a kontrolovat každý krok, budeme věřit, že zadaný úkol splníš
• SELSKÝ ROZUM A ANALYTICKÉ SCHOPNOSTI - dokážeš se nad věcmi zamyslet, a pokud Ti to nedává smysl, zeptáš se?
• Čeština nebo slovenština je nezbytností! A jelikož jsou ve firmě i kolegové z jiných států, ANGLIČTINU také využiješ.
• MS OFFICE ti není cizí? Někdy bude potřeba udělat prezentaci v PowerPointu nebo tabulku v Excelu, příp. zorganizovat schůzku v Outlooku
• Musíš být aktuálně STUDENTEM vysoké školy technické nebo ekonomické
• Mít předchozí zkušenosti v rámci stáží či jiných trainee programů je velké plus! :-)

Co ti za to nabízíme?

• Placenou dlouhodobou brigádu/stáž (DPČ, 20 hodin/týdně) s hodinovou sazbou 170 Kč/h
• Flexibilní rozvržení pracovní doby a možnost práce z domova
• Stravenky a kartu Multisport
• Spolupráci na psaní bakalářské/diplomové práce
• Možnost přestupu na plný pracovní úvazek po ukončení studia nebo účast v Management Trainee programu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kutná Hora

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 20. 6. 2020 do 30. 6. 2021

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

170 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Philip Morris ČR

Kontakt

Philip Morris ČR
Michaela Šmejkalová
Telefon: 777 456 792