Philip Morris International Inc. je vedoucí mezinárodní tabákovou společností, prodávající šest z patnácti nejvýznamnějších tabákových značek na světě, včetně značky nejprodávanější, Marlboro. PMI zaměstnává vice než 82 000 pracovníků a výrobky společnosti jsou prodávány přibližně ve 180 zemích.

Team Leader

Profil:

Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
ČJ podmínkou
AJ komunikativně
Předchozí zkušenosti s vedením a řízením zaměstnanců
Ochota nadstandardního pracovního nasazení
Schopnost práce s daty a výrobními systémy
Zkušenosti z výrobního procesu

Náplň práce:

Plánuje, organizuje a koordinuje aktivity v rámci své směny na přidělených výrobních linkách (linkupech) v souladu s integrovaným výrobním systémem
Vede, rozvíjí a řídí tým více než 10 lidí v rámci své směny a spolupracuje s Team Leadery na ostatních směnách
Ve spolupráci s Process Leadem zajišťuje stabilitu výrobního procesu a požadovaný výrobní výkon v odpovídající kvalitě
Ve spolupráci s Maintenance Leadem zajišťuje spolehlivý provoz výrobního zařízení a podílí se na eliminaci ztrát
Zaměstananec pracuje v nepřetržitém směnovém provozu
Je odpovědný a dohlíží na dodržování kvality a bezpečnosti práce

Co nabízíme:

Spolupráce se zahraničními pobočkami, rozvoj anglického jazyka
2x ročně příspěvek na dovolenou
Možnost využití zaměstnaneckých bytů
Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 5000Kč
Rozvojový program (školení, týmové akce,…)
Možnost budoucího růstu v rámci organizace

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vítězná 1, 284 03  Kutná Hora-Sedlec, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), Čeština (pokročilá)

Zadavatel

Philip Morris

Kontakt

Aneta Machová