Navštivte nás na některé akci:

  • 28.6. Den otevřených dveří, Philip Morris ČR a.s., Praha (registrace zde)

TOP EMPLOYER 2015 – 2017

Certifikát TOP EMPLOYER je udělován pouze těm nejlepším evropským zaměstnavatelům a je důkazem nejvyšších standardů nabídky pro zaměstnance, pokrokových postupů v oblasti lidských zdrojů a neustálé snahy o optimalizaci zaměstnaneckých podmínek. Tento rok jsme již podruhé získali uznání za vynikající pracovní prostředí a uznání za vynikající pracovní prostředí a výjimečné příležitosti k rozvoji, které svým zaměstnancům nabízíme.

Top Employrer CR 2017
Top Employrer Global 2017
Top Employrer EU 2017

RYCHLÁ FAKTA
O PHILIP MORRIS INTERNATIONAL

82 000
zaměstnanců
180
zemí světa
100
národností
80
jazyků
PMI prodává 6 z 15 nejvýznamnějších tabákových značek
na světě, včetně značky Marlboro, která je celosvětově nejprodávanější cigaretovou značkou
10 top značek PMI
Marlboro, L&M, Fortune, Bond Street, Parliament, Sampoerna, Philip Morris, Chesterfield, Lark, Dji Sam Soe
2014 – 15,6 %
odhadovaný celosvětový podíl na trhu (mimo USA)

Historie

1848
První obchod s tabákem a cigaretami v Londýně
1902
Pobočka společnosti v New Yorku
1924
Značka Marlboro uvedena na trh
1972
Marlboro nejprodávanější cigaretová značka na světě
2001
Řídící centrum PMI se přesouvá z New Yorku do Lausanne ve Švýcarsku

Společenská odpovědnost a charita

Komunikujeme o skutečných zdravotních rizicích spojených s kouřením a podporujeme účinnou a na důkazech založenou regulaci tabákových výrobků, která vychází z principu snižování zdravotních dopadů způsobených tabákovými výrobky. Podporujeme přijímání a vymáhání dodržování právních předpisů, které stanovují minimální věk pro prodej tabákových výrobků a úzce spolupracujeme s maloobchodníky a ostatními partnery při realizaci programů zaměřených na prevenci kouření mladistvých.

V uplynulých 23 letech společnost Philip Morris ČR a.s. významně podporovala charitativní projekty a programy. Podpořené charitativní projekty jsou plně v souladu s klíčovými oblastmi dárcovství, které stanovila naše mateřská společnost PMI, a které definují charitativní programy na celém světě. V roce 2014 jsme zahájili spolupráci se Slovensko-českým ženským fondem, který se spolu s partnerskými organizacemi věnuje podpoře prevence domácího násilí a obchodu s lidmi. Pokračujeme v dlouhodobé spolupráci s významnými charitativními organizacemi v České republice, jako jsou Nadace Via, Nadační fond Slunce pro všechny a Byznys pro společnost.